Vaše zkušenosti (jak to máte vy?):

Ahoj Karle, děti spí a já se konečně dostávám ke sdílení svých pocitů s pyramidou. Se vším, co uvádíš na svých stránkách se ztotožňuji. Pyramida je plná energie, takže děkuji za skvělou práci, kterou pro nás pro všechny děláš. Děti v ní tráví rády spoustu času;) Nabíjí nás, osvěžuje, urychluje, posiluje, úžasně působí na vodu i na léčivé kameny. Je prostě skvělá. Děkuji za sebe i celou moji rodinu. Taraka
 
 
Dobrý večer. Pyramidu používám denně, sporadicky ostatní členové rodiny. Shodujeme se na pocitech tepla, uvolnění, mravenčení v těle.. Snadné usínání. Zlepšily se mi klouby - ustoupily bolesti. Při meditacích prožívám vize, vnímám světlo se zavřenýma očima, přítomnost andělských energií.. Velmi se mi osvědčilo poslouchání solveggio vibrací - od 1.po 9. stupnici - viz Cesty k sobě na Google. Asolvovala jsem několikatýdenní doporučenou "kůru" poslechu v pyramidě - nepopsatelné zážitky - cítím se "jiná". Pyramida mi pomáhá (jsem přesvědčena) unést těžkou životní situaci spojenou s péčí o nemocnou maminku. Shrnuto, vřele doporučuji všem! Pavla K.
 
 
Objednala jsem si krásně velkou pyramidu s podstavcem 2mx2m, kterou jsem umístila nad postel. Je to opravdu úžasná zkušenost pod pyramidou relaxovat a také spát! Do týdne jsem se cítila více harmonizivaná a nabytá energií. Také moje meditace se prohloubily a celkově cítím zklidnění. Účinky pyramidy jsou bezpochybné a jsem moc ráda, že jsem našla pana Šimka, který je úžasně schopný a je radost s nim komunikovat! Moc doporučuji jeho služby a přeji všem krasné zážitky a léčení s pyramidou!!! Hana G.
 

 

Čus Karle, tyjo to je mazec, ty vago co to má znamenat? Dávám to cely týden každý den po probuzení půl hoďky v pyramidě + do toho ještě mám na uších řízenou meditaci, no a  ty vago !!! Takové astrální projekce, takové vibrace ! Nemůžu zastavit vrchní patro, jak se mi třepe, lidé co nikdy nemeditovali, tak do ní sedli a úplně se klepali a bylo jim to až silně nepříjemné..... Navíc nevím jestli diky pyramidě, nebo tím že harmonizuju vodu šungitovýma a krystalovýma pyramidama a šungitovou drtí a piju jí dva litry denně, taky už čtvrt roku jím jen ovoce zeleninu, mám sice 63 kilo, ale jsem moc happy  :) :) No zkrátka se mi děje to, že strašně vibruju, úplně se klepu, silná rezonance. Měl jsem dříve nějaké zkušenosti s dmt (součást Ayauhasky) a od té doby jsem měl asi během roku a půl asi tři spánkové paralýzy, teď jsem ovšem tak rozvibrovaný, že je mám normálně denně.

  Nejdřív to začne tak,že se začnu jak kdyby obracet na břicho , celkově se tak nějak divně otáčím v silené rezonanci, pak si třeba jen tak lítám pokojem který je plný stříbrného světla a já si tam jen tak lítam a hledím,musím podotknout že je to někdy plné strachu,až je to vážně nepříjemné, ale vždy si vzpomenu nějak na anděly a na jednu věc co mi říkala nejlepší kamarádka která byla teď na ayahuasca ceremony a řekla, že je tam pravidlo, že se musíš dívat do země a ne na nikoho.Večer jsem si na to vzpomněl viděl jsem tam siluety, sklopil jsem zrak a ten strach odešel.Já se ještě trochu proletěl a vrátil zpět. V pátek to bylo ještě divnější o to,že jsem viděl v pokoji tmu a jen dveře ze spodu zářily a viděl jsem tam ze nimi něco stoji. ( nevím jestli jsi viděl 4 druh), ale na rovinu jsem z toho nemel vůbec dobrý pocit. Ale pak to zas bylo v pohodě.

Nejhorší ( mozná to ale bude časem nejlepší)je to,že to pociťuju podobně, jako ty dmt flashbacky. Začíná to úplně stejně jen tam není ta ohlušující frekvence! Navíc je ten astrální svět  ta  4 dimenze (podle mne) a ty nepříjemné pocity jsou nejspíše to, že je tam život na jiném principu a celkově to funguje tak, že to zatím nedokážu pochopit a to je ten největší rozstřel! Navíc včera usínám a říkám: co neproletíme se? A jen jsem na to pomyslel, bum prásk třepačka vibrace a už jsem letěl ….. Vím,zní to fakt možná šíleně ale říkám čistou pravdu !!!   Úžasná věc, ta pyramida, nehorázně moc mi to otevřelo vědomí, ještě vice jak to dmt. Úplně tam tu  čistou, bezpodmínečnou lásku cítím , a co víc, já ji žiju !!  (Přišel jsem ještě na jednu důležitou věc. Moc to neříkat a necpat lidem. Někdy to nechápou a mají mne za náboženského fanatika a blázna. Mám pyramidu  týden a je to nejlepší věc v mém životě !!!! Moc děkuju !  :) :) Tohle by mělo být na základkách místo tělocviku  :-)  S pozdravem David   Pěkný den